Studio S Entertainment

Kontakt

Sven-Erik Olsson
Manager, inköpare
seo@studiosentertainment.se

Nicolas Debot
Manager, inköpare
nicolas@studiosentertainment.se

Henrik Johansson
Lagerchef,säljkontakt, royalties
henrik@studiosentertainment.se

Royaltyfrågor
royalty@njutafilms.com

Dario Cerpez
Lageransvarig
dario@studiosentertainment.se

Beställningar (försäljning och orderfrågor DVD/blu-ray)
order@njutafilms.com

Ronja Larsson
Stödansvarig, produktionskoordinator
ronja@studiosentertainment.se

Anders Lundgren
Filmbokning, biografkoordinator
anders@studiosentertainment.se

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Sofie Dahlstedt
Fakturering biovisningar
sofie@studiosentertainment.se

Stefan Nylén
Produktion Klassiker
stefan@studiosentertainment.se

Pär Lindblom
Authoring, teknik
par@studiosentertainment.se

Jasmine Martinez
VoD & press
jasmine@studiosentertainment.se

Pressfrågor
press@studiosentertainment.se

Vi finns även på Facebook (för våra DVD-, Blu-ray- och streamingreleaser), Facebook (för våra bioreleaser), Instagram och Twitter.


Studio S Entertainment AB
David Bagares gata 24
S-111 38 Stockholm
Sweden
Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04