Studio S Entertainment

Kontakt

Sven-Erik Olsson
Manager, inköpare
seo@studiosentertainment.se

Nicolas Debot
Manager, inköpare
nicolas@studiosentertainment.se

Henrik Johansson
Lagerchef, hyr- och säljkontakt
henrik@studiosentertainment.se

Dario Cerpez
Lageransvarig
dario@studiosentertainment.se

Beställningar (försäljning DVD/blu-ray), orderfrågor
order@njutafilms.com

Johanna Holmin
Marknad & strategi bio, festival
johanna@studiosentertainment.se

Madeleine Hammar
Presschef
madeleine@studiosentertainment.se

Anna Olsen
Filmbokning, biografkoordinator
anna@studiosentertainment.se

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Stefan Nylén
Press, VoD, Produktion Klassikerboxarna
stefan@studiosentertainment.se

Pär Lindblom
Authoring, teknik
par@studiosentertainment.se

Vi finns även på Twitter och Facebook. Klicka på respektive länk för att komma dit.

Studio S Entertainment
David Bagares gata 24

S-111 38 Stockholm
Sweden

Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04
Fax: 00 46 (0)8 440 04 60