Studio S Entertainment

Kontakt

Sven-Erik Olsson
Manager, inköpare
seo@studiosentertainment.se

Nicolas Debot
Manager, inköpare
nicolas@studiosentertainment.se

Henrik Johansson
Lagerchef,säljkontakt, royalties
henrik@studiosentertainment.se

Royaltyfrågor
royalty@njutafilms.com

Dario Cerpez (Föräldraledig)
Lageransvarig
dario@studiosentertainment.se

Beställningar (försäljning och orderfrågor DVD/blu-ray)
order@njutafilms.com

Johanna Holmin 
Marknad & strategi bio
johanna@studiosentertainment.se

Anders Lundgren
Filmbokning, biografkoordinator
anders@studiosentertainment.se

Biobokningar
bio@njutafilms.com

Stefan Nylén
Distribution, Produktion Klassikerboxarna
stefan@studiosentertainment.se

Pär Lindblom
Authoring, teknik
par@studiosentertainment.se

Jasmine Martinez
VoD & press
jasmine@studiosentertainment.se

Pressfrågor
press@studiosentertainment.se

Vi finns även på Twitter och Facebook. Klicka på respektive länk för att komma dit.


Studio S Entertainment AB
David Bagares gata 24
S-111 38 Stockholm
Sweden
Telefon: 00 46 (0)8 21 08 04